Witaszyce 4-6 Maja

Różnego rodzaju informacje
Regulamin forum
Awatar użytkownika
Areckin
Polish Garrison Retired
Posty: 787
Rejestracja: 21 mar 2007, 21:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Postautor: Areckin » 18 mar 2012, 15:03

Sternik

Forma w jakiej jest zorganizowana ta impreza jest praktykowana na całym świecie gdziekolwiek nie byłem to albo się łapałem na darmowy pobyt i dopłacałem do wyżywienia lub płaciłem za wszystko .

Sprawa jest prosta było 40 darmówek nic nie stało na przeszkodzie żeby dostali je tylko krajanie , zatem koszt w tym mom[color=#FF0000]ę[/color]cie to przejazd , nikogo nie zmuszam do imprezy legionowej , nie ma obowiązku zatem koszty żadne a zyski spore bo pobyt w takim miejscu wie[color=#FF0000]ż[/color] mi nie kosztuje mało

Charakter imprezy – ot[color=#FF0000]u[/color]ż jest to [color=#FF0000]ewent. [to skrót od "ewentualnie"?][/color] SW nie rozumiem [color=#FF0000]z [/color]kąd te wątpliwości , mało tego jako posiadacz licencji [color=#FF0000]M[/color]am prawo użyć tu jako jedyny nazwy Star Wars na imprezie masowej (oczywiście poza innymi licenc[color=#FF0000]i[/color]onobiorcami )

Z pewnością nie dorównamy wielkim imprezom z Niemiec czy Dani ALEEEEE

Będziemy się starać

BTW, tych imprez nie organizował legion tylko legolandy legion zajmował się tylko i wyłącznie sprawami kostiumingu a ci co nie załapali się na pule bulili za wszystko prócz wejściówek które i u nas są oczywiście zapewnione Wątpisz w mnogość atrakcji – sądzisz że wszystkie zdradziłem ;)

Reasumując przymusu nie ma nie chcesz nie przyjeżdżaj przyjedziesz będziesz mile widziany

I taka mała moja dygresja – ludzie w kostiumach pomimo swej atrakcyjności nie są pępkiem świata, jeśli to zrozumiemy wszystkim będzie się żyć lepiej



JOK

Tak mamy już liczne zgłoszenia z zagranicy

Myślę że będzie spory wstyd jak Polacy znowu oleją sprawę



Nero

Pojawię się na balkonowej imprezie , będę miał okazje odebrać mojego kaktusa --- z odsetkami !!!



[color=#FF0000]Proponuję zapoznać się z zasadami ortografii. Pomijam interpunkcję lub jej brak, ale sadzenie takich baboli aż bije po oczach. Proponuję przeczytać to co się napisało zanim się wstawi post.



Ja rozumiem dysgrafię i dyslekcję, ale od REDAKTORA ogólnopolskiego magazynu można wymagać poszanowania pewnych elementarnych zasad języka polskiego.[/color]
[size=92][b]ID/TK 9970[/b] Arkadiusz 'Areckin' Szajek

501st Legion [color=white]Polish[/color] [color=red]Garrison[/color][/size]


copy watches, tak jutro

Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Postautor: Nero » 18 mar 2012, 18:15

Nie bardzo zrozumiałam ten suchar z kaktusem, ale sprzęt legionowy będzie mile widziany.

Jok, wbijaj, tylko przynieś własne jedzenie i wejście 15 zł lol.
[img]http://images69.fotosik.pl/486/5a0db8c396c216a5gen.png[/img]

[img]http://images70.fotosik.pl/485/a4e0c3f3180043bdgen.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Postautor: Skrzat » 18 mar 2012, 19:23

Nero wbijam do ciebie na imprezę :D
[b]Bojkot. Przestaje używać przecinków.[/b]

Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.

Awatar użytkownika
Areckin
Polish Garrison Retired
Posty: 787
Rejestracja: 21 mar 2007, 21:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Postautor: Areckin » 18 mar 2012, 22:36

No szkoda że rozmowa znów zeszła na nie te tory .

Niemniej jednak zaproszenie aktualne , czekamy na chętnych .



PS

czerwone literki biją jakby odrobinę złośliwością ale co zrobić.

Od redaktora naczelnego można wymagać, owszem ale niekoniecznie musi mu się chcieć takie prawo naczelnego :lol: :lol: :lol:
[size=92][b]ID/TK 9970[/b] Arkadiusz 'Areckin' Szajek

501st Legion [color=white]Polish[/color] [color=red]Garrison[/color][/size]


copy watches, tak jutro

Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Postautor: Nero » 19 mar 2012, 7:45

Biją w każdym poście z bykami niezależnie od tego kto go napisał. Od redaktora wymaga się znajomości gramatyki i ortografii tak jak od malarza wymaga się znajomości barw. Wiem, że zyjemy w czasach, w których analfabeci piszą opowiadania lub gimnazjaliści z pomoca komórki bawią się w fotografów. Można? Można. Nie można jednak oczekiwać, że inni z tego powodu zsikają się z zachwytu w spodnie.
[img]http://images69.fotosik.pl/486/5a0db8c396c216a5gen.png[/img]

[img]http://images70.fotosik.pl/485/a4e0c3f3180043bdgen.jpg[/img]


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości