Koszty związane z działalnością w RL/PG

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Regulamin forum
Dariowa
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2014, 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Koszty związane z działalnością w RL/PG

Postautor: Dariowa » 08 sie 2014, 0:06

Hej!



To mój pierwszy post, więc zacznę od przywitania się :D Jestem Daria "Dariowa" z Gdańska, planuję zgłosić się do Was za 2 lata, a strój planuję przygotować troszkę wcześniej, czyli na premierę "Star Wars VII".



Moje pytanie brzmi: czy działalność w Legionie (nie ważne, czy Garnizon czy Rebelianci) pociąga za sobą koszta w stylu składki członkowskiej? Czy to działa na zasadzie, że gdyby trzeba było w coś zainwestować (np. plakaty, ulotki itd) to jest ogłaszane, że składamy się po tyle i tyle złotych?



Pozdrawiam,

Dariowa

Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1105
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Koszty związane z działalnością w RL/PG

Postautor: Bizon » 08 sie 2014, 7:31

Witaj,



Składki są na zasadzie dobrowolności - jeśli chcesz płacić - sama ustalasz ile i z jaką częstotliwością będziesz to robiła.
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW

GG 2347110

bizonas@go2.pl

Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Koszty związane z działalnością w RL/PG

Postautor: ShVagYeR » 09 sie 2014, 12:15

Tak jak napisał Bizon, w obu klubach jest to rzecz czysto ochotnicza. Można rzucać regularnie, można brać udział w interwencyjnych kolektach parafialnych na konkretny cel (np. materiały promocyjne, bannery, itp). :)



Można też wcale nie rzucać, lub rzadko, bo każdy z nas był kiedyś studentem, bezrobotnym, czy w inny sposób w niełatwej sytuacji finansowej. ;)
[img]https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXFX4ZvW8lH4X4qEj2pU5lrqx2uSyypkTwWXKzuR7zQSwKfy2l7EYCjlggKM3EDUuUobNuYchlOMRmhw1HvJoFrWVIoZIRBmlH94sIdSE1KO-OVHZNjv3mnjFmVpncOISxvBI8iHX-a3d_R-Ja6UKa1Elrq5qBETJqef0pIKbhcWBFnteadpRuSi4pwJU/s500/shv2023f.png[/img]

Dariowa
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2014, 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Koszty związane z działalnością w RL/PG

Postautor: Dariowa » 09 sie 2014, 22:05

Dziękuję za odpowiedzi :-)


Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości