[S] Sprzedam elementy do zbroi Dartha Vadera (ESB/ROTJ)

Kupię/Sprzedam
Regulamin forum
Plo Koon
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:04
Lokalizacja: Woclaw/Poland
Kontaktowanie:

[S] Sprzedam elementy do zbroi Dartha Vadera (ESB/ROTJ)

Postautor: Plo Koon » 08 wrz 2016, 10:09

Cześć wszystkim! 8)



Mam na sprzedaż [b]1 parę elementów na piszczele/golenie (oryg. shins).

Darth Vader - wersja Epizod V/Epizod VI [/b]


Trochę w nich troopowałem ale raczej do dziś leżą, mało używane, gdyż był to nieudany projekt tworzenia kostiumu. Nie są ani popękane ani zniszczone zbytnio. Wymagają tylko dopieszczenia wizualnego i niczego więcej.

[b]

Cena = 800zł (do negocjacji). [/b]


Zdjęcia natomiast znajdziecie [url]http://s1087.photobucket.com/user/DaviD_ZaG07/slideshow/Revenge%20of%20The%20Jedi%20Project?sort=3[/url]



Ich wizualna możliwość dotknięcia, zmacania i obejrzenia, jest dostępna we Wrocławiu. Ewentualnie mogę się pokusić o zabranie ich ze sobą na zlot typu StarForce albo tam gdzie Legioniście/innemu kostiumowcowi pasuje. Wysyłka na mój koszt w razie niemożności dotarcia na eventy itp. ;)



Pozdr

~Plo

Plo Koon
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:04
Lokalizacja: Woclaw/Poland
Kontaktowanie:

Re: [S] Sprzedam elementy do zbroi Dartha Vadera (ESB/ROTJ)

Postautor: Plo Koon » 09 lis 2016, 5:00

Podbijam w górę a cena idzie w dół na jakieś :arrow: 600 zł.

Plo Koon
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:04
Lokalizacja: Woclaw/Poland
Kontaktowanie:

Re: [S] Sprzedam elementy do zbroi Dartha Vadera (ESB/ROTJ)

Postautor: Plo Koon » 20 lut 2017, 19:42

Podbijam po długiej nieobecności. 8)



Elementy są dostępne na aukcji na eBayu: http://www.ebay.com/itm/Star-Wars-Darth-Vader-Armor-Shins-Props-/172530740149



Oczywiście jeśli ktoś je nabędzie z Polski, wtedy koszty wysyłki mogą być darmowe (lub do odebrania osobistego na jakimś zlocie, po wcześniejszym ugadaniu szczegółów na PM). :P


Wróć do „Cargo Hold”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości